У Миколаєві забороняють купатися і рибалити через виявлення смертельно небезпечної хвороби

В області посилять моніторинг якості води у відкритих водоймах.
Ріка Інгул у Миколаєві. Фото: Николаевский Базар.

Збудник холери – холерний вібріон був виявлений у центрі Миколаєва в річці Інгул в районі пішохідного мосту. Про це сьогодні, 14 серпня, повідомила прес-служба Миколаївської ОДА, передають Патріоти України із посиланням на портал Depo.Миколаїв.

Те, що у річці був виявлений саме збудник холери підтверджено Одеським протичумним інститутом ім. І. Мечникова. На екстреній нараді обласної техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішено вжити невідкладних профілактичних та інформаційних заходів з метою недопущення захворювання населення. Зокрема, Миколаївській міській раді рекомендовано заборонити купання та вилов риби в акваторії річок Інгул, Південний Буг, Дніпро-Бузького лиману та вжити невідкладних заходів щодо ліквідації місць стихійної торгівлі продуктами харчування, особливо рибопродуктами.

Окрім того, в області посилять моніторинг якості води у відкритих водоймах. "Всі обласні та міські служби переведено у стан підвищеної готовності. Ситуація знаходиться на контролі керівництва облдержадміністрації", - повідомили у прес-службі ЗОДА.

Станом на 14 серпня випадків захворювання на холеру серед населення не зафіксовано. Разом із тим обласна інфекційна лікарня повністю укомплектована необхідними медикаментами на випадок розповсюдження хвороби. Також опрацьована можливість розгортання польового шпиталю на випадок масового захворювання.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,