"У него искорежены мозги, кэгэбэшная ментальность. Он так мыслит": Російський історик розповів про мрії Путіна

За політичну позицію Путіна Росія платить дорогу ціну, наголосив Андрій Зубов.

Андрій Зубов. Фото:http://nv.ua/

Президент РФ Володимир Путін мислить категоріями офіцера КДБ, вірить, що Захід має намір "знищити" Росію, і мріє відродити СРСР. Про це заявив російський історик Андрій Зубов в інтерв'ю Ліга.net, передають Патріоти України.

На питання, чи дійсно президент РФ вірить, що США хочуть знищити Росію, історик відповів: "Боюсь, что да. Это кэгэбэшная ментальность. Что США хотят сделать Россию зависимой страной".

"Путин мыслит категориями, которым его учили в школе КГБ, понимаете? Он хочет сделать Россию тем, чем был Советский Союз в эпоху холодной войны. Это его мечта-максимум. Но это невозможно. Россия по всем параметрам не похожа на Советский Союз, который контролировал почти треть земного шара. Несравнимые вещи. Но он так мыслит. Это не только его вина, это еще и его беда. У него искорежены мозги", - підкреслив Зубов.

Як зазначив історик, за таку політичну позицію Путіна Росія платить дорогу ціну.

"Очень многого стоит. В международном плане - полной изоляции, потери лица. Нас выгнали отовсюду, откуда можно было выгнать. Во внутреннем плане - санкции и резкое падение уровня жизни населения, отсутствие денег. Это то, что волнует Путина. Еще нам это стоит остатков демократии. Правда, это Путина уже совершенно не волнует", - додав він.

Фінансування тероризму в особливо великих розмірах – ДБР затримало працівника СБУ.

неділя, 5 квітень 2020, 22:22

Примітно, що затримання підполковника СБУ проводили слідчі ДБР. Останні вважають, що співробітник СБУ зі спільником РЕГУЛЯРНО надавав хабарі військовослужбовцям на лінії розмежування, за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежув

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери