У Німеччині в списку порушників ПДР перше місце зайняли російські дипломати (рейтинг)

Українські дипломати займають восьму позицію у списку.

Ілюстрація:onkavkaz.com

У Німеччині склали список найбільших порушників правил дорожнього руху серед дипломатів. Про рейтинг повідомляє німецьке видання Bild, зазначають Патріоти України.

Лідирують у рейтингову списку російські дипломати, які порушил ПДР 817 разів, друге місце займають американські дипломати, які мають 667 порушень, третє ж місце дісталося єгипетським представникам уряду, які здійснили 659 порушень. Загалом у 2017 році іноземні дипломати порушували ПДР 22 903 раза, що на 21 випадок більше ніж в попередньому році.

Українські дипломати мають 496 порушень і займають восьму позицію у списку.

Найбільшу кількість порушень при розрахунку на один транспортний засіб має посольство Ботсвани, яке володіючи лише сімома автомобілями, здійснює по 76 порушень на кожному з них.

Службовців із дипломатичним статусом карати заборонено, тому всі порушення залишаються безкарними, як і випадок з дипломатом Саудівської Аравії, який спричинив загибель велосипедиста. Він припаркувався у забороненій зоні, а потім несподівано відкрив двері машини, в які врізався 55-річний велосипедист. Від отриманих травм чоловік помер.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих