У Російській Федерації сталася аварія на Ленінградській атомній електростанції. Про це повідомляється на сайті станції, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
НП сталася о 13:50 за місцевим часом (12:50 за Києвом) у п'ятницю, 18 грудня. "Енергоблок №2 Ленінградської АЕС зупинено персоналом відповідно до діючих інструкцій і регламентом через парування в одному з приміщень турбінного цеху - в блоці редукування деаератора.
Парування значно зменшилося після зупинки реактора. Крім того, в даний час приміщення загальною площею до 40 кв. м повністю ізольовано. Характер парової течі незначний, йде її локалізація ", - повідомили в Ленінградській АЕС.
Директор станції Володимир Перегуда заявив, що підстав для занепокоєння через зупинку другого блоку ЛАЕС немає.
"На Ленінградській атомній станції обстановка спокійна...Реактор заглушений, знаходиться в підкритичному стані. Відхилень від параметрів нормальної експлуатації немає.
Ведеться охолоджування блоку для того, щоб усунути дефект. Радіаційна обстановка усередині приміщень блоку і зовні станції знаходиться в нормі. Причин для евакуації персоналу атомної станції та населення міста Сосновий бір немає ", - сказав він.
В даний час на Ленінградській АЕС в роботі знаходяться 1,3,4 енергоблоки, які несуть навантаження 3000 мВт.
"Радіаційний фон в районі розташування станції не перевищує природних фонових значень", - сказано в повідомленні на сайті Ленінградської АЕС.
Ехо Москви з посиланням на експертів пише про те, що викид був радіоактивним, оскільки в так званий контур охолодження реактора надходить відпрацьована пара. Східний вітер погнав хмару в сторону Естонії та Фінляндії.
Ленінградська АЕС розташована в 80 кілометрах від Петербурга, на березі Фінської затоки. Вона вважається однією з найбільших виробників електроенергії на північному заході Росії.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...