У РФ троє журналісток поскаржилися на сексуальні домагання з боку депутата Держдуми з партії Жириновського

Сам депутат відкидає звинувачення і погрожує телеканалу "Дождь", що випустив сюжет зі свідченнями анонімних співробітниць ЗМІ, судовим позовом.

Леонід Слуцький. Фото:24 канал

Дві журналістки, які працюють у Державній думі РФ, і продюсер одного з російських телеканалів заявили про сексуальні домагання з боку депутата Держдуми від ЛДПР Леоніда Слуцького. Про це інформує телеканал "Дождь", зазначають Патріоти України.

Одна з них анонімно повідомила, що Слуцький домагався її у 2017 році у своєму кабінеті. Інша також на умовах анонімності заявила, що не дала розголосу домаганням Слуцького зі страху втратити можливість працювати в Держдумі.

Продюсер одного з телеканалів розповіла "Дождю", що зіткнулася з непристойною поведінкою Слуцького, коли запрошувала його на ефір. За її словами, на смс він відповідав, що "прийде до студії, тільки якщо я з ним повечеряю, а коли прийшов, намагався поцілувати в губи і помацати за сідниці".

22 лютого журналістка "Дождя" Єлизавета Антонова в ефірі телеканалу запитала про звинувачення на адресу Слуцького лідера ЛДПР Володимира Жириновського.

Жириновський сказав, що "не вважає цю поведінку нормальною", але нічого про це не чув, і пообіцяв перевірити цю інформацію.

Сам Слуцький відкинув звинувачення в домаганнях і пригрозив телеканалу судовим позовом.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...