У РФ троє журналісток поскаржилися на сексуальні домагання з боку депутата Держдуми з партії Жириновського

Сам депутат відкидає звинувачення і погрожує телеканалу "Дождь", що випустив сюжет зі свідченнями анонімних співробітниць ЗМІ, судовим позовом.

Леонід Слуцький. Фото:24 канал

Дві журналістки, які працюють у Державній думі РФ, і продюсер одного з російських телеканалів заявили про сексуальні домагання з боку депутата Держдуми від ЛДПР Леоніда Слуцького. Про це інформує телеканал "Дождь", зазначають Патріоти України.

Одна з них анонімно повідомила, що Слуцький домагався її у 2017 році у своєму кабінеті. Інша також на умовах анонімності заявила, що не дала розголосу домаганням Слуцького зі страху втратити можливість працювати в Держдумі.

Продюсер одного з телеканалів розповіла "Дождю", що зіткнулася з непристойною поведінкою Слуцького, коли запрошувала його на ефір. За її словами, на смс він відповідав, що "прийде до студії, тільки якщо я з ним повечеряю, а коли прийшов, намагався поцілувати в губи і помацати за сідниці".

22 лютого журналістка "Дождя" Єлизавета Антонова в ефірі телеканалу запитала про звинувачення на адресу Слуцького лідера ЛДПР Володимира Жириновського.

Жириновський сказав, що "не вважає цю поведінку нормальною", але нічого про це не чув, і пообіцяв перевірити цю інформацію.

Сам Слуцький відкинув звинувачення в домаганнях і пригрозив телеканалу судовим позовом.

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...