У РФ троє журналісток поскаржилися на сексуальні домагання з боку депутата Держдуми з партії Жириновського

Сам депутат відкидає звинувачення і погрожує телеканалу "Дождь", що випустив сюжет зі свідченнями анонімних співробітниць ЗМІ, судовим позовом.

Леонід Слуцький. Фото:24 канал

Дві журналістки, які працюють у Державній думі РФ, і продюсер одного з російських телеканалів заявили про сексуальні домагання з боку депутата Держдуми від ЛДПР Леоніда Слуцького. Про це інформує телеканал "Дождь", зазначають Патріоти України.

Одна з них анонімно повідомила, що Слуцький домагався її у 2017 році у своєму кабінеті. Інша також на умовах анонімності заявила, що не дала розголосу домаганням Слуцького зі страху втратити можливість працювати в Держдумі.

Продюсер одного з телеканалів розповіла "Дождю", що зіткнулася з непристойною поведінкою Слуцького, коли запрошувала його на ефір. За її словами, на смс він відповідав, що "прийде до студії, тільки якщо я з ним повечеряю, а коли прийшов, намагався поцілувати в губи і помацати за сідниці".

22 лютого журналістка "Дождя" Єлизавета Антонова в ефірі телеканалу запитала про звинувачення на адресу Слуцького лідера ЛДПР Володимира Жириновського.

Жириновський сказав, що "не вважає цю поведінку нормальною", але нічого про це не чув, і пообіцяв перевірити цю інформацію.

Сам Слуцький відкинув звинувачення в домаганнях і пригрозив телеканалу судовим позовом.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...