У Росії потужні зливи затопили десятки населених пунктів (фото)

Від сильних дощів найбільше постраждав Приморський край. На його території введено режим надзвичайного стану.

Фото:Twitter

В результаті потужних дощів, які пройшли в частині регіонів Росії, затопило кілька десятків населених пунктів. Фотографії в своєму Twitter розмістив журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передають Патріоти України.

"Примор'я йде під воду: Уссурійськ і десятки сіл затопило після проливних дощів, автодороги і Транссиб розмило", - йдеться в повідомленні.

Від сильних дощів найбільше постраждав Приморський край. В даному регіоні знеструмленими виявилися понад 20 тисяч будинків. Глава МНС Росії Володимир Пучков ввів режим НС на території всього Приморського краю.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.