У Росії в ріці втопили трактор, яким намагалися витягнути автокран та бензовоз, що затонули раніше (фото, відео)

Інцидент стався на ріці Лєна в Іркутській області.

Фото:прес-служба МНС РФ

У Росії на річці Лєна в Іркутській області потонув трактор, яким з річки діставали автокран, яким, в свою чергу, намагалися дістати бензовоз, що потонув. Про це повідомляє прес-служба регіонального МНС Росії, зазначають Патріоти України.

Перший транспорт пішов під лід ще 10 січня, коли водій "Уралу" намагався перетнути Лєну через нелегальну переправу. При цьому бензовоз, який потонув у річці, перевозив паливо, яке розлилося на місці аварії.

Бензовоз спробували витягнути з води за допомогою крана, проте і він пішов під воду.

"Замість того, щоб вжити максимум заходів до негайної ліквідації всіх несанкціонованих проїздів по зимових водоймах, керівництво штабу з ліквідації наслідків події на Лєні приймає дивне рішення - виганяють на річку 25-тонний трактор, який теж йде на дно", - сказано в повідомленні.

Рятувальники обурюються діями місцевої влади, які ігнорують правила поведінки на замерзлому водоймищі: "Залишається відкритим питання, чи встигне місцева влада втопити всю важку техніку в районі, перш ніж почує заклики співробітників МНС Росії щільно зайнятися питаннями безпеки на водних об'єктах?"

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...