У Росії затонув міст, люди опинилися в пастці на острові (фото, відео)

Причиною затоплення стала вантажівка, яка проїхала по мосту.

У Ростові-на-Дону затонув міст. Фото: скріншот з відео.

У Ростові-на-Дону (Росія) затонув понтонний міст на Зелений острів, через НП люди опинилися заблокованими на острові. Про це повідомляє місцевий сайт 161.ru, передають Патріоти України.

Так, за словами очевидців, причиною затоплення стала вантажівка, яка проїхала по мосту. І через важкість великовантажного транспорту діряві секції моста залила вода і три з них відірвалися і потонули.

"Люди з цікавістю спостерігали за тим, що відбувається. Деякі просили, щоб знайшли катер і перевезли їх на інший берег. Сотні людей на острові залишилися відрізаними від материка. Нікому немає до цього діла. Немає ніяких екстрених служб. Міст все більше йде під воду", - передає видання слова очевидця.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...