У російській неволі: Як тернополянин безкоштовно будував житло для ФСБшників

Українцю вдалося повернутися додому, де він звернувся в СБУ.

Тернополянин будував житло для ФСБшників. Фото: соцмережі.

Російські спецслужби намагалися завербувати тернополянина і відправити на окуповану територію сходу України, передають Патріоти України з посиланням на "Урядовий кур'єр".

Як повідомили у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області, свого часу чоловік служив в радянській армії, де здобув військову спеціальність зенітника і мав досвід запуску ракет з переносного зенітно-ракетного комплексу. Восени 2013-го, він вирішив поїхати на кілька місяців на заробітки до Росії. Працював на будівництві, де його по суті поневолили, позбавивши документів і будь-яких прав. Він безкоштовно зводив житло для російських спецслужбістів неподалік Санкт-Петербургу.

Тим часом ФСБшників зацікавив колишній військовий фах українця. Тож узялися агітувати його до участі, в так званому, наведенні ладу в Україні, спонукали вирушити разом з ними на український схід задля "утихомирення українців". Насильство й пропаганду цинічно чергували із солодкими обіцянками щедрих заробітків.

"Це засвідчує, що офіцери ФСБ та їхні підопічні намагалися завербувати українця для участі у збройній агресії проти України ще до початку анексії Криму, - кажуть правоохоронці. - Тернополянину вдалося втекти з російської неволі й повернутися додому. Він звернувся до управління СБУ в Тернопільській області, щоб розповісти про всі обставини його вербування та злочини росіян."

СБУ наголошує, що громадянам України, яким довелося потрапляти у подібні життєві ситуації, після повернення на батьківщину слід невідкладно звертатися до органів СБУ і в жодному разі не виконувати злочинних завдань, до яких їх змушували представники інших держав.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...