У "Роскомнагляді" заявили, що очікують на видалення інформації з розслідування Навального про Дерипаску та Приходька

Якщо цього не станеться, доступ до сайту може бути заблокований.

Ілюстрація:Известия

Після внесення до реєстру ресурсів, що містять заборонену до поширення інформацію, сайт російського опозиціонера Олексія Навального має видалити заборонені дані з розслідування про відпочинок бізнесмена Олега Дерипаски, моделі Анастасії Вашукевич (Насті Рибки) й віце-прем'єр-міністра РФ Сергія Приходька. Про це в коментарі російському агентству РБК сказав керівник Роскомнагляду Олександр Жаров, зазначають Патріоти України.

Він наголосив, що в Роскомнагляді чекають видалення інформації в передбачені законом строки, а далі будуть "діяти відповідно до законодавства".

Після отримання повідомлення про внесення сайта до реєстру власник ресурсу зобов'язаний протягом трьох діб видалити визнаний забороненим контент. Якщо він відмовиться, хостинг має протягом доби заблокувати доступ до цього сайта.

Як повідомлялося раніше, 8 лютого Фонд боротьби з корупцією Навального опублікував дослідження, у якому стверджує, що Приходько й Дерипаска в серпні 2016 року провели три дні на яхті мільярдера разом із "дівчатами з ескорт-агентств". Це стало відомо з Instagram Рибки, яка нібито мала стосунки з Дерипаскою.

8 лютого Рибка заявила, що пропонує Дерипасці два варіанти розвитку подій. "Або він зі мною одружиться і так я не втрачу своїх честі й гідності, або я напишу заяву про групове зґвалтування. І я буду домагатися того, щоб і він, і його друг прийшли на "Пусть говорят" і розповіли, як усе було", – заявила дівчина.

9 лютого вона сказала, що пожартувала про групове зґвалтування. "Радіти треба, що мужики на яхті відпочивають із дівчатами, а не гнобити їх за це! Секс має заохочуватись на рівні держави, коли демографія в дупі", – пояснила Рибка.

Дерипаска написав в Instagram, що буде захищати свої честь і гідність у судовому порядку через поширення в соцмережах і ЗМІ неправдивих звинувачень, але не уточнив, чи йдеться про розслідування ФБК чи про заяву Рибки.

Приходько назвав розслідування провокацією, але запевнив, що подавати в суд на Навального не буде.

9 лютого "Радио Свобода" і "Медиазона" дістали попередження Роскомнагляду з вимогою видалити фотографії з новин про розслідування Навального з Дерипаскою і Приходьком. У відомстві повідомили, що Усть-Лабінський районний суд Краснодарського краю ухвалив, що в розслідуванні "є і приватні фотографії, і відеозаписи із зображеннями, а також іншою особистою інформацією без прямої або непрямої згоди громадянина, які порушують права на зображення, конфіденційність персональних даних і недоторканність приватного життя".

10 лютого стало відомо, що Роскомнагляд на підставі рішення Усть-Лабінського райсуду Краснодарського краю від 9 лютого вніс до реєстру ресурсів, що містять заборонену до поширення інформацію, розслідування Навального про спільний відпочинок Дерипаски, Приходька й Рибки. Під заборону потрапили сторінка з розслідуванням на сайті Навального, а також відео з розслідуванням, опубліковане на YouTube.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...