"Развращала праведных блудница, а не просто так за денежку е**ась": Шнуров присвятив вірш Насті Рибці

Найкраще в скандальної моделі вийшло не просто заробити, а втягнути у скандали російських олігархів та високопосадовців.

Настя Рибка та Алекс Леслі. Фото: соцмережі.

Скандальний російський музикант, лідер гурту "Ленінград" Сергій Шнуров присвятив вірш моделі Анастасії Вашукевіч (Насті Рибці). Відповідне творіння він опублікував на своїй сторінці в Instagram, присвятивши його поверненню дівчини з Таїланду і подальшому затриманню в Москві, передають Патріоти України.

"Рыбка наконец-то прилетела, приплыла еще точнее если. Торговала было дело телом, под присмотром некого А. Лесли. Все бы ничего и нет вопросов, но открылось кое-что хужей, в проституцию втянула она боссов, вместе с ними государственных мужей. И теперь придется ей судиться. Опорочила и капитал, и власть. Развращала праведных блудница, А не просто так за денежку е**ась", – написав Шнуров (мовою оригінала).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

ОРДЛО як плацдарм для російського вторгнення

четвер, 20 січень 2022, 12:18

Традиційна тактика РФ: створення штучного прецеденту (приводу) для вторгнення, власне вторгнення – і укладання договорів спільної охорони «кордонів"» і натомість одностороннього визнання Росією даних квазіутворень. Сукупність наведених вище факторів дає п