"Развращала праведных блудница, а не просто так за денежку е**ась": Шнуров присвятив вірш Насті Рибці

Найкраще в скандальної моделі вийшло не просто заробити, а втягнути у скандали російських олігархів та високопосадовців.

Настя Рибка та Алекс Леслі. Фото: соцмережі.

Скандальний російський музикант, лідер гурту "Ленінград" Сергій Шнуров присвятив вірш моделі Анастасії Вашукевіч (Насті Рибці). Відповідне творіння він опублікував на своїй сторінці в Instagram, присвятивши його поверненню дівчини з Таїланду і подальшому затриманню в Москві, передають Патріоти України.

"Рыбка наконец-то прилетела, приплыла еще точнее если. Торговала было дело телом, под присмотром некого А. Лесли. Все бы ничего и нет вопросов, но открылось кое-что хужей, в проституцию втянула она боссов, вместе с ними государственных мужей. И теперь придется ей судиться. Опорочила и капитал, и власть. Развращала праведных блудница, А не просто так за денежку е**ась", – написав Шнуров (мовою оригінала).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.