"Развращала праведных блудница, а не просто так за денежку е**ась": Шнуров присвятив вірш Насті Рибці

Найкраще в скандальної моделі вийшло не просто заробити, а втягнути у скандали російських олігархів та високопосадовців.

Настя Рибка та Алекс Леслі. Фото: соцмережі.

Скандальний російський музикант, лідер гурту "Ленінград" Сергій Шнуров присвятив вірш моделі Анастасії Вашукевіч (Насті Рибці). Відповідне творіння він опублікував на своїй сторінці в Instagram, присвятивши його поверненню дівчини з Таїланду і подальшому затриманню в Москві, передають Патріоти України.

"Рыбка наконец-то прилетела, приплыла еще точнее если. Торговала было дело телом, под присмотром некого А. Лесли. Все бы ничего и нет вопросов, но открылось кое-что хужей, в проституцию втянула она боссов, вместе с ними государственных мужей. И теперь придется ей судиться. Опорочила и капитал, и власть. Развращала праведных блудница, А не просто так за денежку е**ась", – написав Шнуров (мовою оригінала).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...