У скрепній країні діти сміливіші за дорослих: У РФ на фестивалі фарб підлітки атакували машину поліції (відео)

Челябінська єпархія РПЦ просила прокуратуру перевірити законність проведення фестивалю, заявляючи, що він несе загрозу проникнення "демонічних практик в душу російського народу". Таки попи першими відчули загрозу для головних "скреп".
Підлітки вирішили не боятися поліцію. Фото: скріншот з відео.

На фестивалі фарб Холі в російському місті Челябінськ підлітки розгромили поліцейську машину. Про це повідомляє Ura.ru, передають Патріоти України.

З незрозумілих причин підлітки обурилися присутністю поліцейських, і вони атакували автомобіль з криком: "Мусори пресують!" закидали машину фарбами. Деякі представники молоді штовхали автомобіль і вигукували на адресу поліцейських образи.

"Факти потрапляння на відомчий автомобіль дійсно мали місце, але масових заворушень допущено не було. За окремими фактами порушення громадського порядку проводиться перевірка", - заявили в прес-службі ГУ МВС по Челябінській області.

Фестиваль фарб Холі має індуїстські коріння, в Індії він вважається святом весни. Раніше челябінська єпархія РПЦ просила прокуратуру перевірити законність проведення фестивалю, заявляючи, що він несе загрозу проникнення "демонічних практик в душу російського народу".


Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...