У ВР запропонували впровадити на дорогах пункти перевірки водіїв на тверезість

Крім цього, ініціативна група пропонує ввести градацію штрафів за водіння в нетверезому стані. Чим більше випив - тим суворіше покарання.

Ілюстрація:inform.zp

11 депутатів Верховної Ради пропонують відкрити на дорогах пункти, на яких правоохоронці зможуть зупиняти автомобілі і перевіряти водіїв на наявність алкоголю. Підставами для перевірки водія може стати зупинка перед таким пунктом або розворот у зворотному напрямку. Про це йдеться на сайті Автоблог, передають Патріоти України.

Крім цього, ініціативна група пропонує ввести градацію штрафів за водіння в нетверезому стані. Чим більше випив - тим суворіше покарання.

У разі, якщо драгер покаже від 0,2 до 0,5 проміле, то штраф залишиться колишнім - 10 200 гривень. Від 0,5 до 1,0 проміле - до цього розміру стягнення додається "бонус" - позбавлення водійського посвідчення терміном на один рік.

Від 1,0 до 2,0 проміле - штраф збільшиться вдвічі - 20 400 гривень, при цьому термін позбавлення прав може досягти трьох років. Ну і найсуворіше покарання чекає тих, хто дозволить собі сісти за кермо, неабияк випивши. При показнику понад 2,0 проміле - штраф 40 800 гривень і позбавлення прав на той же термін - 3 роки.

Зовсім несолодко доведеться тим, хто попався за водінням "під мухою" повторно - розмір стягнення 40 800 гривень і позбавлення прав на термін до десяти років.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...