Учені заявили, що кава може викликати проблеми зі слухом

Щоправда, тим, хто дозволяє собі лише одну-дві чашки в день, нічого не загрожує.

Ілюстрація: zanimatelno.com

Щоденне споживання кави може виявитися небезпечним для здоров’я, оскільки кофеїн блокує механізм відновлення слуху після тимчасового пошкодження гучними звуками виробництва, музики або гулу літака, заявили вчені із Університету Макгілла, повідомляють Патріоти України.

"Наше дослідження підтвердило, що вплив гучних звукових стимулів в поєднанні з щоденним споживанням 25 мг/кг кофеїну мало чітко негативний вплив на відновлення слугу", - зазначив професор Фейсал Зававі, отоларинголог і член лабораторії з вивчення проблем слуху Університету Макгілла.

За його словами, коли вухо піддається впливу гучного шуму, слух може постраждати за рахунок зсуву шумового порогу. Таке порушення є оборотним протягом перших 72 годин, але тільки за певних умов.

Так, команда доктора Зававі протестувала теорію на тваринах, здійснюючи на них вплив звуком до 110 дБ - за аналогією з шумом гучного концерту - протягом однієї години. Половині піддослідних разом з їжею давали кофеїн.

Виявилося, що у перший день експерименту не було ніякої різниці між слухом груп, які вживали і не вживали кофеїн. Але після восьми днів випробувань, група, яка споживала регулярні дози кофеїну, продемонструвала значне погіршення слуху в порівнянні з іншою половиною.

Згідно з проведеними дослідженнями, максимально рекомендована доза споживання кофеїну, яка не спричинить шкоди здоров’ю, становить 3 мг/кг в день, що дорівнює приблизьмо восьми чашкам кави. У той же час багато газованих напоїв значно перевищують ці показники, вміщуючи понад 200 мг кофеїну в пляшці, попереджують вчені.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою