Український фільм отримав престижну нагороду на міжнародному кінофестивалі

Українсько-словацька стрічка виборола перемогу у номінації за кращу режисуру на кінофестивалі, який відбувся у Карлових Варах.

Знімальна група стрічки "Межа" у Карлових Варах. Фото:http://kordon.com.ua/

Українсько-словацький фільм "Межа" отримав нагороду за кращу режисуру на кінофестивалі у Карлових Варах. Про це повідомив у своєму Facebook Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко. передають Патріоти України.

"Вітаю всіх, хто працював над українсько-словацьким фільмом "Межа", який щойно отримав нагороду за кращу режисуру на фестивалі в Карлових Варах", - написав він.

Підтримати кінороботу вирішив і віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, який прибув у Чехію з офіційною культурною делегацією.

До речі, в основу фільму "Межа" покладена реальна історія, яка відбувалася на словацько-українському пограниччі в 2007 році, перед вступом Словаччини до Шенгенської зони.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...