Український фільм отримав престижну нагороду на міжнародному кінофестивалі

Українсько-словацька стрічка виборола перемогу у номінації за кращу режисуру на кінофестивалі, який відбувся у Карлових Варах.

Знімальна група стрічки "Межа" у Карлових Варах. Фото:http://kordon.com.ua/

Українсько-словацький фільм "Межа" отримав нагороду за кращу режисуру на кінофестивалі у Карлових Варах. Про це повідомив у своєму Facebook Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко. передають Патріоти України.

"Вітаю всіх, хто працював над українсько-словацьким фільмом "Межа", який щойно отримав нагороду за кращу режисуру на фестивалі в Карлових Варах", - написав він.

Підтримати кінороботу вирішив і віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, який прибув у Чехію з офіційною культурною делегацією.

До речі, в основу фільму "Межа" покладена реальна історія, яка відбувалася на словацько-українському пограниччі в 2007 році, перед вступом Словаччини до Шенгенської зони.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...