Український фільм отримав престижну нагороду на міжнародному кінофестивалі

Українсько-словацька стрічка виборола перемогу у номінації за кращу режисуру на кінофестивалі, який відбувся у Карлових Варах.

Знімальна група стрічки "Межа" у Карлових Варах. Фото:http://kordon.com.ua/

Українсько-словацький фільм "Межа" отримав нагороду за кращу режисуру на кінофестивалі у Карлових Варах. Про це повідомив у своєму Facebook Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко. передають Патріоти України.

"Вітаю всіх, хто працював над українсько-словацьким фільмом "Межа", який щойно отримав нагороду за кращу режисуру на фестивалі в Карлових Варах", - написав він.

Підтримати кінороботу вирішив і віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, який прибув у Чехію з офіційною культурною делегацією.

До речі, в основу фільму "Межа" покладена реальна історія, яка відбувалася на словацько-українському пограниччі в 2007 році, перед вступом Словаччини до Шенгенської зони.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...