Спочатку майстри створюють заготівки для майбутніх новорічних прикрас. Розігрівають скляну трубку над газовим пальником, температура якого сягає 1 тисячі градусів. За зміну майстер може видути до 200 кульок. Складність цієї роботи полягає в тому, що треба набрати в легені повітря рівно стільки, скільки потрібно для створення кульки необхідного діаметру.
Наступний крок для заготовки – її посріблення. Виконується воно за допомогою ємності з реактивами та ванної з гарячою водою. Фінальний етап – це художнє оформлення. У цьому цеху працюються професійні художники. За день вони можуть розмалювати до сотні ялинкових прикрас.
Такі іграшки вже готові прикрашати новорічні ялинки. Ціна однієї новорічної прикраси стартує від 50-ти гривень. Близько 90 % ялинкових іграшок зараз йдуть на експорт до Німеччини, Бельгії, Франції, Великобританії та США. І лише 10 % залишаються прикрашати ялинки в Україні.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...