Усі плани в деталях: Які безпілотники розробляють на "Антонові" (відео)

В планах держпідприємства розробка трьох літальних апаратів: "Горлиця", "Стратегічний БАК" та "Мішеневий комплекс".

ДП "Антонов" займається не тільки літаками. Фото: Укрінформ.

З'явилася відеопрезентація від Державного підприємства "Антонов", в якому детально показується, які безпілотні літальні апарати там збираються створити в перспективі. Відео – "БАК розробки ДП "Антонов". Від концепції до повного функціонального комплекс", оприлюднили в мережі, повідомляють Патріоти України.

В планах держпідприємства розробка трьох літальних апаратів: "Горлиця", "Стратегічний БАК" та "Мішеневий комплекс".

Багатофункціональний тактичний безпілотний авіаційний комплекс "Горлиця" вже проходить випробування.

Призначенням "Стратегічного безпілотного авіаційного комплексу", який нещодавно почали розробляти на підприємстві, є всепогодні розвідка, спостереження та виконання атаки наземних цілей.

"Мішеневий комплекс" є імітацією малорозмірних та повно розмірних високоманеврових цілей типу "літак", "вертоліт", "крилата ракета" та "БПЛА".

Роботи над вітчизняними комплексами будуть проводитися спільно з ДП "Івченко-Прогресс" - розробка двигунів, КБ "Луч" - створення ударних видів озброєння, НІІ РТВ - створення обладнання телеметричної радіолінії та радіолінії передачі даних, ТОВ "Телекарт-Прилад" - створення наземних станцій управління та ПрАТ "НДІ лазерних технологій".

Загострення на Донбасі та стягування військ: Чого добивається Росія

п’ятниця, 16 квітень 2021, 16:22

На мою думку, Росія включила елементи військово-політичного тиску з метою примусити Україну виконувати ряд незручних позицій з паризького комюніке — за підсумками зустрічі нормандської четвірки в грудні-2019. Нинішнє загострення — це демонстрація сили,...

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...