"Увековечили захват Крыма": Російські пропагандисти зганьбилися правдивою заявою

Скандальний заголовок статті у ЗМІ виправили лише через деякий час.

Анексія Криму путінськими "зеленими чоловічками". Ілюстрація:24 канал

Рейтингове російське пропагандистське видання опублікувало новину із заголовком "У Росії увічнили захоплення Криму". На сайті Lenta.ru з'явився матеріал про те, що в Росії з'явиться свято на честь "доленосного рішення" про прийняття 19 квітня 1783 року Криму, Тамані та Кубані до складу Російської імперії, зазначають Патріоти України.

Як відомо, в 2014 році Росія під виглядом нібито референдуму здійснила анексію Криму, відправивши туди своїх військових.

Незважаючи на той факт, що ніхто з російських ЗМІ не визнає Крим окупованим, все ж таки дуже довгий час на сайті заголовок був незмінним. Після цього його виправили на "Держдума встановила нову пам'ятну дату".

У соцмережі Twitter користувачі вже відреагували на цю подію.

"Тут заголовок змінили. А на сайті?", "Хтось сьогодні постраждає", "Навіщо взагалі потрібно було міняти. Варто називати речі своїми іменами", - написали користувачі.

Джерело: Обозреватель

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...