В чистилище "Миротворця" потрапив "патріарх" радянського кіно

Олександра Калягіна звинувачують у відкритому виправданні російської анексії Криму та "популяризації окупаційного режиму".

"Ваша тітка" виявилась прихильницею окупації чужих територій. Фото: соцмережі.

Відомого радянського та російського актора Олександра Калягіна занесли до бази волонтерського центру "Миротворець", повідомляють на сайті. Новину передають Патріоти України.

Досьє на актора опублікували в розділі "Чистилище". Калягіна звинувачують у відкритому виправданні російської анексії Криму та "популяризації окупаційного режиму".

Олександр Калягін – лауреат двох державних премій СРСР, голова Спілки театральних діячів РФ, член Громадської палати Росії. У 2012 році його офіційно зареєстрували як довірену особу кандидата в президенти Росії Володимира Путіна.

Популярність Калягіну принесли головні та другорядні ролі у відомих радянських фільмах "Здрастуйте, я ваша тітка", "Незакінчена п'єса для механічного піаніно", "Життя Клима Самгіна", "Мертві душі", а також десятки вистав у провідних московських театрах.

На Луганщині росіяни втрачають техніку і руйнують житлові квартали, місцевих примусово мобілізують

понеділок, 23 травень 2022, 22:37

Зараз в медіапросторі лунає теза, що Луганськ — це другий Маріуполь. Це не так. Маріуполь був оточений щільним кільцем. Жодних спроб здійснити військову деблокаду оточення з української сторони не було. Натомість, Луганська область не заблокована. Проводи

Рф змінює тактику на Луганщині: заходить на Сєвєродонецьк з флангів, але "котла" - немає

понеділок, 23 травень 2022, 22:23

Варто говорити про те, що в Луганській області спостерігається зміна тактики військового протистояння з боку окупаційних військ. Якщо раніше вони штурмували міста, себто йшли на безпосередній вогневий контакт у середмісті – це стосується і Попасної, і Руб