В чистилище "Миротворця" потрапив "патріарх" радянського кіно

Олександра Калягіна звинувачують у відкритому виправданні російської анексії Криму та "популяризації окупаційного режиму".

"Ваша тітка" виявилась прихильницею окупації чужих територій. Фото: соцмережі.

Відомого радянського та російського актора Олександра Калягіна занесли до бази волонтерського центру "Миротворець", повідомляють на сайті. Новину передають Патріоти України.

Досьє на актора опублікували в розділі "Чистилище". Калягіна звинувачують у відкритому виправданні російської анексії Криму та "популяризації окупаційного режиму".

Олександр Калягін – лауреат двох державних премій СРСР, голова Спілки театральних діячів РФ, член Громадської палати Росії. У 2012 році його офіційно зареєстрували як довірену особу кандидата в президенти Росії Володимира Путіна.

Популярність Калягіну принесли головні та другорядні ролі у відомих радянських фільмах "Здрастуйте, я ваша тітка", "Незакінчена п'єса для механічного піаніно", "Життя Клима Самгіна", "Мертві душі", а також десятки вистав у провідних московських театрах.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...