В чистилище "Миротворця" потрапив "патріарх" радянського кіно

Олександра Калягіна звинувачують у відкритому виправданні російської анексії Криму та "популяризації окупаційного режиму".

"Ваша тітка" виявилась прихильницею окупації чужих територій. Фото: соцмережі.

Відомого радянського та російського актора Олександра Калягіна занесли до бази волонтерського центру "Миротворець", повідомляють на сайті. Новину передають Патріоти України.

Досьє на актора опублікували в розділі "Чистилище". Калягіна звинувачують у відкритому виправданні російської анексії Криму та "популяризації окупаційного режиму".

Олександр Калягін – лауреат двох державних премій СРСР, голова Спілки театральних діячів РФ, член Громадської палати Росії. У 2012 році його офіційно зареєстрували як довірену особу кандидата в президенти Росії Володимира Путіна.

Популярність Калягіну принесли головні та другорядні ролі у відомих радянських фільмах "Здрастуйте, я ваша тітка", "Незакінчена п'єса для механічного піаніно", "Життя Клима Самгіна", "Мертві душі", а також десятки вистав у провідних московських театрах.

НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...