У ДП "Антонов" відповіли на закиди Росії стосовно російського Ан-148, який розбився під Москвою

Літак, що розбився у Підмосков'ї, був розроблений в Україні, але побудований в Росії - у Воронежі.

Ан-148, який розбився у Підмосков'ї, був побудований у Воронежі. Фото:24 канал

Російський пасажирський літак Ан-148-100В, який зазнав катастрофи в Московській області, мав діючий термін служби до 2020 року. Про це повідомила в Facebook прес-служба державного підприємства "Антонов", зазначають Патріоти України.

Технічне обслуговування літака проводилося силами російського експлуатанта - авіакомпанії "Саратовські авіалінії".

Як уточнили на українському підприємстві, літак, що зазнав аварії - Ан-148 - був побудований 10 червня 2010 року у ВАТ "Воронезьке акціонерне літакобудівне товариство".

Україна отримала запрошення взяти участь в розслідуванні причин катастрофи. "Антонов" направить в комісію чотирьох радників, провідних фахівців підприємства, додали в прес-службі.

Будівництво відразу засекретили: З'явилися подробиці про нову резиденцію для патріарха Кирила за 2,8 млрд (фото)

четвер, 23 травень 2019, 11:45

Покої патріарха будуть обладнані з використанням сучасних дорогих матеріалів, буде продумано все, аж до системи "розумний будинок". У Росії під Петербургом для глави РПЦ патріарха Кирила будують резиденцію вартістю 2,8 млрд рублів з системою "розумний ...

Милі пухнастики можуть бути хижаками: Білка напала на змію і з'їла її (фото)

середа, 22 травень 2019, 23:46

Білки також можуть використовувати шкуру гримучої змії, щоб відлякувати своїх ворогів. Вільяму Леггетту, рейнджеру в національному парку Гваделупських гір на заході Техасу, вдалося сфотографувати, як білка поїдає змію. Гризун розпатрав свого природного...