​В Криму надзвичайна ситуація: Окупанти намагаються врятувати дорогу і туристичний сезон

В окупованому Севастополі місцевий "уряд" окупантів проголосив надзвичайну ситуацію через зсув ділянки траси Севастополь-Сімферополь.

За критичну ситуацію, що склалась оголосив так званий директор департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Севастополя Ігор Титов, зазначають Патріоти України. За його словами, про надзвичайну ситуацію оголосять вже завтра, 22 березня.

"Надзвичайну ситуацію необхідно оголосити, щоб в найкоротший час відповідно до 44-ФЗ (Про контрактну систему у сфері закупівель товарів, робіт, послуг для забезпечення державних і муніципальних потреб) способом закупівлі у єдиного постачальника укласти договір. В іншому випадку ми цю дорогу до курортного сезону не отримаємо", - наводить його цитату РІА "Крим".

За словами Титова, запити на проведення робіт на ділянці трас вже відправили до п'яти компаній.

Як повідомлялося раніше, на трасі Севастополь-Бахчисарай-Сімферополь з увечері 9 березня обмежили рух через зсув, який зруйнував ділянку дороги. На трасі почали проводити термінові ремонтні роботи, в зв'язку з цим в бік Сімферополя рух здійснюється по одній смузі. Дорога продовжує руйнуватися.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...