В офісах "Нової пошти" Генпрокуратура розпочала обшуки

Співзасновник компанії повідомив, що співробітники ГПУ обшукують офіси в Києві, Полтаві та Харкові.

Ілюстрація:Zaxid.netСпівробітники Генеральної прокуратури проводять обшуки в офісах "Нової пошти" в Києві, Полтаві та Харкові. Про це співзасновник "Нової пошти" Володимир Поперешнюк написав в Facebook, передають Патріоти України.

"Зараз в офісах Нової Пошти в Києві, Полтаві та Харкові проводиться обшук представниками Генеральної прокуратури України. Вперше в моїй практиці роблять обшук мого кабінету і мене особисто. Вилучають особистий комп'ютер", - повідомив він.

У лютому в ЗМІ з'явилася інформація, що дві актуальних бази даних клієнтів "Нової пошти" - на 500 тисяч осіб і на 18 млн записів - нібито були виявлені в продажу в даркнеті. Компанія відповіла, що ця інформація не відповідає дійсності.

У компанії уточнили, що база даних, яку нібито продають в інтернеті, може належати будь-якому іншому українському підприємству.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...