В офісах "Нової пошти" Генпрокуратура розпочала обшуки

Співзасновник компанії повідомив, що співробітники ГПУ обшукують офіси в Києві, Полтаві та Харкові.

Ілюстрація:Zaxid.netСпівробітники Генеральної прокуратури проводять обшуки в офісах "Нової пошти" в Києві, Полтаві та Харкові. Про це співзасновник "Нової пошти" Володимир Поперешнюк написав в Facebook, передають Патріоти України.

"Зараз в офісах Нової Пошти в Києві, Полтаві та Харкові проводиться обшук представниками Генеральної прокуратури України. Вперше в моїй практиці роблять обшук мого кабінету і мене особисто. Вилучають особистий комп'ютер", - повідомив він.

У лютому в ЗМІ з'явилася інформація, що дві актуальних бази даних клієнтів "Нової пошти" - на 500 тисяч осіб і на 18 млн записів - нібито були виявлені в продажу в даркнеті. Компанія відповіла, що ця інформація не відповідає дійсності.

У компанії уточнили, що база даних, яку нібито продають в інтернеті, може належати будь-якому іншому українському підприємству.

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків

вівторок, 17 травень 2022, 21:31

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду. Утім, у кремлі стурбовані проваленням плану залучення "гарматного м'яса...

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.