В окупованому Криму від голоду померли українські бойові дельфіни

Після захоплення кримського океанаріуму весь інвентар цієї військової частини, разом із тваринами залишилися в руках ворога.

Український бойовий дельфін. Фото: Обозреватель.

В окупованому Криму від голоду померли бойові дельфіни, які належали ВМСУ. Про це розповів постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабин, передають Патріоти України.

За його словами тварини контактували з тренерами за допомогою спеціальних свистків. Після захоплення кримського океанаріуму весь інвентар цієї військової частини, разом із тваринами залишилися в руках ворога.

Дельфіни перестали не тільки контактувати з новими тренерами, а навіть відмовились їсти і вмерли через деякий час. "Дуже сумно, що дуже багато українських військових, які в 2014 році дислокувалися в Криму, поставилися до питання присяги і вірності прапору значно гірше, ніж ці дельфіни", - підкреслив постпред президента.

Він також повідомив, що ВМСУ не введе ніяку практичну або науково-дослідну роботу по використанню морських ссавців. "Військові частини, які займалися цим, вийшли з окупованого Криму без майна і тварин", - уточнив Бабин.

Народний депутат Кіт просить СБУ розслідувати російське громадянство Пальчевського

неділя, 25 жовтень 2020, 10:51

Варто зауважити, що у період із лютого 2019 року по березень 2020-го Андрій Пальчевський неодноразово брав участь у програмах на телеканалі "Россия 1". Примітно, що під час одного з ефірів за участі Ольги Скабєєвої він заявив, "що більше ви будете нас л

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.