У Росії лютує епідемія менінгіту

З травня по липень в лікарні міста Нижньовартовськ з симптомами, схожими з менінгітом, звернулися 117 неповнолітніх.

Російські діти масово страждають від епідемії менінгіту. Ілюстрація: Lechimrebenka.ru.

У югорському Нижньовартовську зафіксовано масове захворювання дітей на менінгіт. За даними прокуратури ХМАО, з травня по липень в лікарні міста з симптомами, схожими з менінгітом, звернулися 117 неповнолітніх, у 62 з них був підтверджений діагноз «ентеровірусний менінгіт». Новину передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Перевірка показала, що в освітніх установах міста не створені безпечні умови навчання і виховання дітей, в тому числі не дотримуються санітарно-епідеміологічні вимоги щодо профілактики інфекційних та паразитарних хвороб. Прокурор міста вніс керівникам Департаменту освіти адміністрації міста, дитячої поліклініки та окружний клінічної лікарні подання.

Крім того, територіальним органом Росспоживнагляду установи охорони здоров'я і 13 освітніх установ міста, а також посадові особи зазначених організацій за порушення санітарно-епідеміологічних вимог притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...