У Росії лютує епідемія менінгіту

З травня по липень в лікарні міста Нижньовартовськ з симптомами, схожими з менінгітом, звернулися 117 неповнолітніх.

Російські діти масово страждають від епідемії менінгіту. Ілюстрація: Lechimrebenka.ru.

У югорському Нижньовартовську зафіксовано масове захворювання дітей на менінгіт. За даними прокуратури ХМАО, з травня по липень в лікарні міста з симптомами, схожими з менінгітом, звернулися 117 неповнолітніх, у 62 з них був підтверджений діагноз «ентеровірусний менінгіт». Новину передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Перевірка показала, що в освітніх установах міста не створені безпечні умови навчання і виховання дітей, в тому числі не дотримуються санітарно-епідеміологічні вимоги щодо профілактики інфекційних та паразитарних хвороб. Прокурор міста вніс керівникам Департаменту освіти адміністрації міста, дитячої поліклініки та окружний клінічної лікарні подання.

Крім того, територіальним органом Росспоживнагляду установи охорони здоров'я і 13 освітніх установ міста, а також посадові особи зазначених організацій за порушення санітарно-епідеміологічних вимог притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів.

Історичне відкриття: Знайшли "секретну субмарину" Гітлера (відео)

середа, 19 червень 2019, 23:27

Субмарину знайшли в десяти морських милях на північ від датського міста Скагена. Зниклий німецький підводний човен U-3523, який міг перевозити керівництво нацистської Німеччини до Південної Америки, було знайдено через 73 роки біля берегів Данії, перед...

Хто такий Віталій Комарницький і чи боровся він із сепаратистами у Луганську?

середа, 19 червень 2019, 19:29

Показово, що на мітингу під стінами університету присутні озброєні бойовики так званого "загону самооборони", організованого за сприяння народного депутата України Струка. Серед учасників мітингу і ватажок терористів "ЛНР" О. Карякін, який дає поради рект