"В Україні також це є": Ольга Сумська розповіла про сексуальні домагання продюсера

На думку актриси, жінки інших професій мають навіть серйозніші проблеми, бо вони не можуть сподіватися на підтримку преси та глядачів.

Ольга Сумська. Фото: Факти - ICTV.

Проблема сексуальних домагань, подібна гучному скандалу з Харві Вайнштейном в Голлівуді, зустрічається у багатьох країнах і не тільки в артистичній сфері. Україна - не виняток. Такою думкою в бесіді з журналістами порталу "Вести" поділилася українська актриса театру і кіно Ольга Сумська, зізнавшись, що також пройшла через подібне, передають Патріоти України.

"Так, я теж через це пройшла. Я давала продюсеру відсіч і потім з його боку була жорстка помста за те, що не здалася. Мене навіть в кіно не запрошували", - зізналася вона.

На думку артистки, в інших сферах є серйозніші проблеми. "Для когось це все дуже навіть просто. Для тієї ж актриси Любові Толкаліної, яка сказала, що в сексуальних відносинах актриси і продюсера немає нічого протиприродного. Але в будь-який інший професійному середовищі є ті ж самі домагання, може, ще брутальніші. просто в артистичній ці скандали помітніші", - додала Сумська.

Хіти тижня. "Душа Кузі" відлітає на небо? - Пасажири літака побачили в ілюмінатори об'єкт, котрий дивно нагадує останній російський авіаносець (відео)

субота, 15 грудень 2018, 19:30

Непізнаний літаючий об'єкт був знятий камерою з літака, що пролітав над Егейським морем. Це зробив хтось на ім'я Керрі. На відео чітко видно темний димчастий об'єкт, який піднімається з хмар, як джин. Потім він розгортається під дивним кутом - і відліт...

Хіти тижня. Фантастика втілюється в життя: Вчені успішно випробували літак, котрий працює на енергії атмосфери Землі

субота, 15 грудень 2018, 17:00

Вчені створили тягову систему, яка повністю живиться електрикою, не створює шуму і потенційно може досягти такої ж потужності, як і сучасні реактивні двигуни. Перший «твердотілий» літак, у тяговій системі якого немає жодної рухомої деталі, здійснив сві...