В "Укроборонпромі" показали випробування нових бойових модулів для БМП (відео)

Бойові модулі "Шквал" та "Стілет" спроектовані на Житомирському бронетанковому заводі.

Фото:скрін відео

Державний концерн "Укроборонпром" провів порівняльні вогневі випробування бойових модулів "Шквал" та "Стілет" для БМП. Про це повідомив у Twitter президент Петро Порошенко, передають Патріоти України.

За інформацією самого "Укроборонпрому", бойові модулі спроектовані на Житомирському бронетанковому заводі.

Зазначається, що під час випробувань, які проходили на одному з військових полігонів Житомирської області, фахівці заводу та інших підприємств-учасників концерну та Міноборони проаналізували точність, швидкість та ефективність роботи кожного модуля. Найкращий за параметрами бойовий модуль візьмуть для озброєння БМП в українській армії.

Промисловці розповіли, що "Шквал" оснащений 30-мм гарматою ЗТМ-1, автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також керованим ракетним озброєнням, яке призначене для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км. Бойовий модуль "Стілет" – це гармата ЗТМ-2, посилене бронювання та аналогічний комплект озброєння.

За точність бойових модулів відповідають нові цифрові прицільні комплекси OTS-20.04-01 ("Шквал") та "Трек-2-01" ("Стілет"). Обидва прицільні комплекси оснащені лазерним далекоміром та тепловізором, але використовують різні алгоритми управління вогнем.

"Нове озброєння дозволить значно підвищити бойові можливості української армії, яка отримає фактично нову БМП, оснащену сучасним цифровим комплексом керування вогнем, з потужним арсеналом озброєння, двигуном Deutz, підвищеним захистом та засобами маскування, в тому числі і у інфрачервоному діапазоні", - впевнені в "Укроборонпромі".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...