У Житомирі пограбували військового хірурга (фото)

Хоча вкрадений рюкзак і коштує 800 євро, але перепродати його злочинцям буде дуже важко.

У Житомирі обікрали авто військового хірурга. Фото: Житомир.інфо.

24 січня в Житомирі обікрали автомобіль військового хірурга Юрія Свідерського, вкравши медичний рюкзак з комплектуючими. Про це розповів він сам, передають Патріоти України із посиланням на "Житомир.info".

"О 8.00 я виявив, що в автомобіля, припаркованого на вулиці Грушевського, вибито заднє скло. При попередньому огляді виявив, що зник великий військовий медичний рюкзак, який я використовую час від часу для навчань", - розповів Свідерський.

Хірург зазначив, що хоча рюкзак і коштує 800 євро, але перепродати його злочинцям буде дуже важко. "Він абсолютно непридатний для використання в будь-якій галузі, крім військової медицини. Там немає медикаментів в звичайному сенсі слова. Він використовується тільки під час бойових дій або спецоперацій при наданні першої невідкладної допомоги на полі бою. Його продати або перепродати неможливо. Його призначення виключно для військових медиків першої ліги", - повідомив він.

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.

Хіти тижня. Напередодні міжнародної виставки КБ "Луч" нарешті показало, як виглядатиме сухопутна версія "Нептуна"

понеділок, 18 лютий 2019, 18:40

Прем'єру з нетерпінням чекають в Україні та Росії, з деаметрально різними почуттями, звісно. Адже це оптимальний і дуже грізний засіб зупинити російський напад з моря. Як і очікувалось пускова установка ракетного комплексу «Нептун» буде змонтована на ш...