У Житомирі пограбували військового хірурга (фото)

Хоча вкрадений рюкзак і коштує 800 євро, але перепродати його злочинцям буде дуже важко.

У Житомирі обікрали авто військового хірурга. Фото: Житомир.інфо.

24 січня в Житомирі обікрали автомобіль військового хірурга Юрія Свідерського, вкравши медичний рюкзак з комплектуючими. Про це розповів він сам, передають Патріоти України із посиланням на "Житомир.info".

"О 8.00 я виявив, що в автомобіля, припаркованого на вулиці Грушевського, вибито заднє скло. При попередньому огляді виявив, що зник великий військовий медичний рюкзак, який я використовую час від часу для навчань", - розповів Свідерський.

Хірург зазначив, що хоча рюкзак і коштує 800 євро, але перепродати його злочинцям буде дуже важко. "Він абсолютно непридатний для використання в будь-якій галузі, крім військової медицини. Там немає медикаментів в звичайному сенсі слова. Він використовується тільки під час бойових дій або спецоперацій при наданні першої невідкладної допомоги на полі бою. Його продати або перепродати неможливо. Його призначення виключно для військових медиків першої ліги", - повідомив він.

Чартер у Париж від нападок купки бліх: Данилко розповів, як проходять його таємні концерти для російських олігархів

понеділок, 16 липень 2018, 20:14

Артист запевнив, що його колектив завжди виступає для людей, які замовляють концерт, незважаючи на жодні думки, правильно це чи неправильно. Відомий український артист Андрій Данилко, який завоював популярність завдяки образу колоритної Вєрки Сердючки,...

Хіти тижня. "СССР проиграл 47 конфликтов, выиграв лишь один. Почему об этом не рассказывают в школе?" - блогер

понеділок, 16 липень 2018, 19:00

Виявляється, за весь час свого існування, СРСР перемогу здобув тільки в другій світовій війні, та й то за підтримки союзників. Про це у своєму блозі пише журналіст і волонтер Тім Златкін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Все осталь...