У Житомирі пограбували військового хірурга (фото)

Хоча вкрадений рюкзак і коштує 800 євро, але перепродати його злочинцям буде дуже важко.

У Житомирі обікрали авто військового хірурга. Фото: Житомир.інфо.

24 січня в Житомирі обікрали автомобіль військового хірурга Юрія Свідерського, вкравши медичний рюкзак з комплектуючими. Про це розповів він сам, передають Патріоти України із посиланням на "Житомир.info".

"О 8.00 я виявив, що в автомобіля, припаркованого на вулиці Грушевського, вибито заднє скло. При попередньому огляді виявив, що зник великий військовий медичний рюкзак, який я використовую час від часу для навчань", - розповів Свідерський.

Хірург зазначив, що хоча рюкзак і коштує 800 євро, але перепродати його злочинцям буде дуже важко. "Він абсолютно непридатний для використання в будь-якій галузі, крім військової медицини. Там немає медикаментів в звичайному сенсі слова. Він використовується тільки під час бойових дій або спецоперацій при наданні першої невідкладної допомоги на полі бою. Його продати або перепродати неможливо. Його призначення виключно для військових медиків першої ліги", - повідомив він.

Для захисту від російських свиней: Фінляндія побудує паркан на кордоні з Росією

четвер, 20 вересень 2018, 12:15

Влада Суомі таким чином планує запобігти поширенню вірусу африканської чуми свиней. Влада Фінляндії планує побудувати паркан на кордоні з Росією для захисту від диких кабанів. Про це пише видання Maaseudun tulevaisuus, передають Патріоти України. Інсти...

"Перед нами - очередной эпизод страшного позора российской армии и ее бестолковых псевдо-союзников", - журналіст

четвер, 20 вересень 2018, 8:10

Мавпа, що стріляє з пістолета, одного разу застрелить себе. Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Кушнарь, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "У Израиля фантастическое терпение. Минобороны России смертельно клевещет против не...