"Валите на свою Франковщину и там за***йте людей": Нетверезі маріупольці влаштували скандал на блокпосту

Троє молодих людей робили вигляд, що не розуміють української мови, і обурювалися, що забули правоохоронці з Прикарпаття на сході України.

Нетверезі маріупольці влаштували дебош на блокпосту. Фото: Галка.

На околиці Маріуполя вранці 15 серпня сталася конфлікт: нетверезі місцеві жителі вирішили похуліганити на блокпосту, який охороняють бійці спецпідрозділу «Івано-Франківськ». Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на inforesist.org.

Троє молодих людей робили вигляд, що не розуміють української мови, і обурювалися, що забули правоохоронці з Прикарпаття на сході України. "Валите на свою Франковщину и там за***йте людей", - заявили чоловіки у відповідь на вимогу поліцейських пред'явити документи. За невиконання законних вимог і агресивну поведінку бійці змушені були застосувати до хуліганів фізичну силу. Бійці викликали слідчо-оперативну групу, на порушників склали постанови за п'яну їзду, дрібне хуліганство та злісну непокору.

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...