"Вам - до психіатра": Мережу розсмішила відповідь Москаля на прохання перейменувати вулицю на честь союзника Гітлера

Громадський активіст Іван Данацко звернувся до голови Закарпатської ОДА з проханням дати проспекту Свободи в Ужгороді ім'я адмірала Міклоша Горті - правителя Угорського королівства в 1920-1944 роках.

Геннадій Москаль. Фото:Фокус

Користувачів соціальних мереж потішила відповідь голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля громадському активісту Іванові Данацку на прохання перейменувати проспект Свободи в Ужгороді на честь правителя Угорського королівства в 1920-1944 роках, адмірала Міклоша Горті. Відповідний документ за підписом голови ОДА було опубліковано на сторінці "ЄвроМайдан - EuroMaydan" у Facebook, передають Патріоти України.

"На вашу вимогу ... про перейменування проспекту Свободи в Ужгороді в проспект Міклоша Горті повідомляю: ви звернулися не за адресою, вам слід звернутися до психіатра", - йдеться в документі.

Проспект Свободи, який є центральною вулицею Ужгорода, раніше носив назву проспект 40-річчя Жовтня.

Слід також зазначити, що Міклош Горті був правителем Угорського королівства в 1920-1944 роках, а також союзником Гітлера у Другій світовій війні.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...