"Вам - до психіатра": Мережу розсмішила відповідь Москаля на прохання перейменувати вулицю на честь союзника Гітлера

Громадський активіст Іван Данацко звернувся до голови Закарпатської ОДА з проханням дати проспекту Свободи в Ужгороді ім'я адмірала Міклоша Горті - правителя Угорського королівства в 1920-1944 роках.

Геннадій Москаль. Фото:Фокус

Користувачів соціальних мереж потішила відповідь голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля громадському активісту Іванові Данацку на прохання перейменувати проспект Свободи в Ужгороді на честь правителя Угорського королівства в 1920-1944 роках, адмірала Міклоша Горті. Відповідний документ за підписом голови ОДА було опубліковано на сторінці "ЄвроМайдан - EuroMaydan" у Facebook, передають Патріоти України.

"На вашу вимогу ... про перейменування проспекту Свободи в Ужгороді в проспект Міклоша Горті повідомляю: ви звернулися не за адресою, вам слід звернутися до психіатра", - йдеться в документі.

Проспект Свободи, який є центральною вулицею Ужгорода, раніше носив назву проспект 40-річчя Жовтня.

Слід також зазначити, що Міклош Горті був правителем Угорського королівства в 1920-1944 роках, а також союзником Гітлера у Другій світовій війні.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...