Вчіть державну мову: Ризьку школу оштрафували за те, що на іспитах вчителі використовували російську

Згідно з нормативними актами, іспити в Латвії повинні проходити виключно латиською мовою.

У Ризі російська мова не в пошані. Фото: ЖЖ.

Державна служба якості освіти оштрафувала Ризьку Даугавгрівську середню школу за те, що в ході іспиту з математики вчителі давали пояснення учням російською мовою. Факт порушення виявив присутній на іспиті інспектор служби, пише delfi.lv. Новину передають Патріоти України.

Згідно з нормативними актами, іспити в Латвії повинні проходити латиською мовою. Цього року Центр державної мови склав протокол і на директора Лієпайської 12-ї середньої школи Валерія Єпіскопосова за те, що на випускному 9-х класів не забезпечено переклад інформації. Промова Єпіскопосова була латиською, а його заступник, яка повинна була вести захід далі, за станом здоров'я не змогла з'явитися на випускний, і вже не було можливості щось оперативно змінити. Тому використовувалася російська мова.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...