Весь зміст у карикатурі: російський художник намалював резюме сьогоднішньої прес-конференції Путіна

Відомий художник дотепно відтворив відразу усі головні думки, які президент РФ намагався вкласти у голови довірливих росіян.

"У Росії - усе добре, а там - просто жах!". Фото: "Фейсбук".

Прес-конференцію президента РФ Володимира Путіна від 17 грудня російський художник Василь Ложкін зобразив в одному малюнку. Відповідне зображення було опубліковане в одній із спільнот в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

«Наш художник Василь Ложкін накидав на швидку, але талановиту руку полотно, чудово резюмуюче сьогоднішній виступ нашого національного лідера, — йдеться в описі до картинки.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан