Весь зміст у карикатурі: російський художник намалював резюме сьогоднішньої прес-конференції Путіна

Відомий художник дотепно відтворив відразу усі головні думки, які президент РФ намагався вкласти у голови довірливих росіян.

"У Росії - усе добре, а там - просто жах!". Фото: "Фейсбук".

Прес-конференцію президента РФ Володимира Путіна від 17 грудня російський художник Василь Ложкін зобразив в одному малюнку. Відповідне зображення було опубліковане в одній із спільнот в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

«Наш художник Василь Ложкін накидав на швидку, але талановиту руку полотно, чудово резюмуюче сьогоднішній виступ нашого національного лідера, — йдеться в описі до картинки.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...