У листопаді 2016 року в Україні набули чинності зміни в закон "Про телебачення і радіомовлення". Згідно з поправками, телерадіоорганізації повинні забезпечувати протягом першого року дії змін трансляцію 25% пісень українською мовою від загального обсягу контенту. Протягом другого року ця частка складе 30%, на третій рік – 35%.
"На загальнонаціональних та регіональних мовників накладені штрафи за недотримання квоти трансляції українських пісень і ведення програм державною мовою", – йдеться у повідомленні. "Накладено штраф у розмірі 5% суми ліцензійного збору", – повідомила Нацрада. За даними відомства, загальна сума штрафів склала понад 500 тисяч гривень.
Раніше понад півсотні українських співаків і музичних груп виступили проти введення квот на мінімальну кількість пісень українською мовою. Українські музиканти заявили, що вважають таке рішення Ради "популістським кроком, який намагається розділити українців за мовним принципом і працює проти єдності в суспільстві". Партія "Опозиційний блок" звернулася до Верховної ради з проханням скасувати закон.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...