Україна підтримала пропозицію від Норвегії побудувати в Україні дві сонячні електростанції потужністю 60 МВт. Про це йшлося під час зустрічі заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталії Бойко із віце-президентом норвезької компанії Scatec Solar Тер'є Осмундсеном та послом Королівства Норвегія в Україні Уле Тер'є Хорпестадом. Про це повідомляє прес-служба Урядового порталу, передають Патріоти України.
Під час зустрічі Бойко розповіла про умови на українському ринку для незалежних виробників електроенергії та обговорила перспективи відновлювальних джерел енергії після 2030 року.
В ході розмови представник України заявила про необхідність детально обговорити пропозицію норвезької сторони щодо будівництва в Україні двох сонячних електростанцій та звернула увагу на можливості будівництва таких об'єктів у різних регіонах України.
Своєю чергою, норвезька сторона розповіла про проекти сонячних станцій в Норвегії та їхні основні переваги для України.
"Сторони підкреслили зацікавленість у продовженні відповідної роботи та готовність більш детально обговорити можливості впровадження пропонованих норвезькими колегами проектів", - йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що норвезька компанія Scatec Solar займається повним циклом створення сонячних станцій, починаючи з розробки і будівництва і закінчуючи експлуатацією та обслуговуванням готових СЕС. На даний момент компанія виробляє енергію на сонячних станціях в Чехії, Південній Африці, Руанді, Гондурасі і Йорданії сумарною потужністю 322 МВт.
Слід нагадати, що на початку 2017 року до Міністерства екології та природних ресурсів надійшло 39 заявок на розміщення сонячних електростанцій у Чорнобильскій зоні. Серед країн, які подали заявку на встановлення сонячних панелей у зоні відчуження, є компанії з Китаю, Німеччини, Ірландії, Данії, Австрії, Болгарії, Білорусі, а також з України.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...