Війна "молодих республік": "ЛиНиРи" ввела кримінальну відповідальність за "незаконні поїздки" у ворожу "ДиНиРи"

Тепер сходити до Красного Луча зі Сніжного в обхід бандитського блокпоста - кримінальна стаття.

У ОРЛО хочуть ввести відповідальність за "незаконний перетин кордону". Фото: соцмережі.

На окупованих російськими найманцями територіях Луганської області так званий "парламент ЛНР" запровадив кримінальну відповідальність за перетин кордону ОРЛО "без дійсних документів або без належного дозволу". Про це повідомляє "Обозреватель", передають Патріоти України.

"Від покарання будуть звільнені лише ті порушники, які є іноземними громадянами або особами без громадянства для використання права політичного притулку", - йдеться у повідомленні. Рішення терористів "ЛНР" поширюється і на сусідні окуповані райони Донецької області.

"Ось ще хороші новини. Тепер сходити до Красного Луча зі Сніжного в обхід бандитського блокпоста - кримінальна стаття. Свобода пересування? Забудь про таку розкіш. Це за українських фашистів можна було Донбасом вільно їздити", - написав журналіст Денис Казанський.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...