Військова прокуратура на Львівщині назвала винуватця смерті прикордонника

За попередньою версією, 36-річний прапорщик, отримавши поранення голови, загинув близько 12:30 на території полігону навчального центру в результаті детонації боєприпасів РПГ-7В.

Фото:прес-служба

У загибелі військовослужбовця прикордонної комендатури на стрільбах у Львівській області винен керівник стрільб. Про це повідомила прес-служба Військової прокуратури Західного регіону, інформують Патріоти України.

Встановлено, що керівник стрільб кінологічного навчального центру ДПС, що в смт Великі Мости на Львівщині, під час навчань «порушив порядок і техніку безпеки і перевищив службові повноваження», чим викликав загибель контрактника.

"За попередньою версією, 36-річний прапорщик, отримавши поранення голови, загинув близько 12:30 на території полігону навчального центру в результаті детонації боєприпасів РПГ-7В", - сказано в повідомленні.

У зв'язку з інцидентом Військовою прокуратурою Львівського гарнізону розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 426-1 Кримінального кодексу (перевищення військовою службовою особою повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду).

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...