Військова прокуратура на Львівщині назвала винуватця смерті прикордонника

За попередньою версією, 36-річний прапорщик, отримавши поранення голови, загинув близько 12:30 на території полігону навчального центру в результаті детонації боєприпасів РПГ-7В.

Фото:прес-служба

У загибелі військовослужбовця прикордонної комендатури на стрільбах у Львівській області винен керівник стрільб. Про це повідомила прес-служба Військової прокуратури Західного регіону, інформують Патріоти України.

Встановлено, що керівник стрільб кінологічного навчального центру ДПС, що в смт Великі Мости на Львівщині, під час навчань «порушив порядок і техніку безпеки і перевищив службові повноваження», чим викликав загибель контрактника.

"За попередньою версією, 36-річний прапорщик, отримавши поранення голови, загинув близько 12:30 на території полігону навчального центру в результаті детонації боєприпасів РПГ-7В", - сказано в повідомленні.

У зв'язку з інцидентом Військовою прокуратурою Львівського гарнізону розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 426-1 Кримінального кодексу (перевищення військовою службовою особою повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду).

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...