"Вітаємо в Європі": Як "безвізовий поїзд" з українцями прибув до Польщі (фото)

Зустрічала поїзд місцева влада, а також представники українського диппредставництва, в тому числі посол України в Польщі Андрій Дещиця.
Потяг з Києва прибув у Перемишль. Фото: УНІАН.

У перший день запровадження безвізового режиму з країнами Шенгенської зони з Києва в польський Перемишль вирушив черговий "Інтерсіті", передають Патріоти України.

Серед пасажирів – українці, які їдуть в Європу без віз. Вперше. Потяг з Києва відправився ще о 7:00. В кінцевий пункт – Перемишль – він прибув о 14 годині. Зустрічала його місцева влада, а також представники українського диппредставництва, в тому числі посол України в Польщі Андрій Дещиця.

Знайшлося в цьому поїзді і місце для романтики. Про це написала журналістка Христина Бердинських на своїй сторінці у "Фейсбуці":

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...