Влада почала репресії проти "Самопомочі", - Березюк

У фракції були готові голосувати за бюджет, але в понеділок або вівторок, після прочитання документу. Після неприйняття "Самопоміччю" бюджету, проти депутатів почали відкривати кримінальні справи.

Олег Березюк. Фото: скріншот з відео.

Після неприйняття партією "Самопоміч" бюджету проти фракції почалися репресії. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк, передають Патріоти України.

"Після ще одного історичного голосування у ВР, але позитивного (це голосування за право волевиявлення у Кривому Розі) і після неприйняття "Самопоміччю" бюджету проти нашої партії розпочались також репресії. В Харкові нардеп Семенуха отримав кримінальну справу безпричинно, інші депутати фракції отримали безпричинні кримінальні справи, тихо і нахабно відмінений закон про присвоєння звань для Семенченка. Це репресії, і це все на фоні насправді грандіозної війни проти демократії, яка називається арешт Корбана, порушуючи всі моральні і інші правила", - заявив Березюк.

Нагадаємо, з 26 депутатів фракції "Самопоміч" 20 чоловік утрималися від голосування за бюджет, один проголосував проти, чотири члени фракції були відсутні на засіданні. Лише один депутат від "Самопомочі" натиснув кнопку "за" – Ярослав Маркевич. Позиція "Самопомочи" при голосуванні за бюджет була наступною: ми готові голосувати, але в понеділок або вівторок, після прочитання документу.

Раніше Рада прийняла держбюджет-2016. Метод прийняття бюджету і сам документ викликав обурення у депутатів. На брифінгу за підсумками прийняття бюджету спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що зараз ротації в Кабміні якраз до часу.

Згідно з прийнятим документом, доходи держбюджету в наступному році перевищують доходи бюджету-2015 на 15,1%, або на 88,1 млрд грн, і складають млрд 595,1 грн. Витрати бюджету-2016 і надання кредитів перевищують показники поточного року на 14,5%, або 86,7 млрд грн, і досягають 684,5 млрд грн.

Граничний обсяг дефіциту державного бюджету України встановлюється в сумі 83 млрд 694 млн грн (3,7% прогнозного ВВП в межах маяка Міжнародного валютного фонду (МВФ) проти 4,1% ВВП в 2015 році), у тому числі граничний обсяг дефіциту загального фонду державного бюджету України - у сумі 68 млрд 893,7 млн грн і граничний обсяг дефіциту спеціального фонду державного бюджету України - у сумі 14 млрд 800 млн 257,8 тис. грн.

Скрепне дежавю: В окупованому Криму ''відрубали'' світло

п’ятниця, 16 листопад 2018, 21:49

Аварійне відключення світла сталося в трьох районах - Бахчисарайському, Джанкойському і Нижньогірському. У п'ятницю, 16 листопада, частина окупованого Росією Криму виявилася знеструмлена через спрацювання систем захисту ліній електропередач, передають ...

"Котяча застільна": Мережу підкорив пухнастик, який співає "грузинські пісні" (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 12:44

Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски. Тварина виводить цілком мелодійні звуки, роблячи паузи і "затягуючи" мелодію. Не всі користувачі повірили, що "співає" дійсно кіт. Ролик з'яви...