Влучний "Сокіл": У Турчинова показали фото випробувань українсько-польського безпілотника

​Випробуваний сьогодні розвідувально-ударний комплекс складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин.​

Фото:прес-служба РНБО УкраїниРозвідувально-ударний комплекс "Сокіл" є продуктом успішної кооперації українського підприємства «Чезара» з польськими партнерами. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу відомства.

Після завершення випробувань на полігоні Гончарівське Чернігівської області, одне із завдань, яке ставила РНБО перед вітчизняним обороно-промисловим комплексом, – «налагодження виробництва якісних безпілотних літальних апаратів бойового застосування».

Випробуваний сьогодні розвідувально-ударний комплекс "Сокіл" складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин, що робить його здатним знаходити та точно вражати цілі, використовуючи, залежно від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії.

"Випробування відбулися успішно, продемонстрували ефективність цих безпілотних комплексів. Наступний крок – поставити їх на озброєння та ефективно використовувати в бойових умовах", - сказав Турчинов.

Секретар РНБО після наради з виробниками та військовими повідомив, що найближчим часом будуть представлені нові моделі ударних БПЛА "значно більшої дальності застосування та з потужнішими бойовими характеристиками".

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,