Водіїв-порушників в Україні чекають важкі часи

​Відповідний законопроект, який пропонує посилити відповідальність за порушення ПДР, вже направлений до парламенту.

Ілюстрація:auto.ria.com

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловився за посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє прес-служба МВС України, передають Патріоти України.

Згідно з новими правилами, за перевищення встановленої швидкості більш ніж на 50 км на годину будуть штрафувати на 3400 грн. замість нинішніх 510. За залишене місце ДТП покарають на 3400 грн. і позбавлять прав на термін до півроку.

У 20 разів збільшується розмір штрафу за керування транспортом без права керування - він складе 10 200 грн., А за повторне порушення - 40 800.

Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, будуть платити штраф в розмірі 20 400 грн., А за повторне вчинення цього порушення протягом року - 40 800.

Також пропонується ввести систему автоматичної відеофіксації порушень.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...