Вони образилися: Через "кремлівську доповідь" російські депутати скасували візит у США на сніданок з Трампом

Візит мав відбутися для участі у "молитовному сніданку", який відбувається у Вашингтоні щорічно з 1950-х років.

Держдума РФ. Ілюстрація:tvc.ru

Голови комітетів Думи РФ з бюджету і податків, фінансового ринку і освіти і науки скасували свій візит до США на "молитовний сніданок" після публікації американським Мінфіном "кремлівськоЇ доповіді". Про це повідомляє російське агентство Интерфакс, зазначають Патріоти України.

Андрій Макаров, Анатолій Аксаков і В'ячеслав Ніконов відмовилися від запрошення колег з Конгресу. Свій візит в країну в поточній ситуації парламентарії визнали "неправильним".

За словами Аксакова, на Національний молитовний сніданок за участю президента США Дональда Трампа він збирався летіти заради переговорів.

Після опублікованих списків, які містять імена міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, спікера Держдуми В'ячеслава Володіна та інших політичних діячів, "обставини для переговорів невідповідні", підкреслив голова комітету Держдуми з фінансового ринку. Крім того все, що відбувається викликає у нього подив.

Як відомо, Молитовний сніданок проходить в США щорічно. У заході, який проводять у Вашингтоні з 1950-х років, беруть участь президент країни і понад три тисячі запрошених осіб.

Хіти тижня. Попадання одне на мільйон: Захисники України точним ударом знищили групу "гібридів" Путіна, що втікали (відео 16+)

понеділок, 15 липень 2019, 21:30

Ворога схоже накрили зі штатного армійського міномету. Оскільки це не снайперська зброя, так влучити, навіть з коригуванням безпілотником по мішені, що рухається, справа дуже непроста. Українські військові точним ударом знищили групу російських найманц...

Відновлення Сєвєродонецького аеропорту, або "Старі" корупційні схеми нової команди Зеленського

понеділок, 15 липень 2019, 11:23

Виділення в умовах війни і економічної кризи мільярдів бюджетних коштів на роботи щодо відновлення аеропорту, який знаходиться поблизу від лінії зіткнення- це злочин. Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький заявив, що пр...