Вони образилися: Через "кремлівську доповідь" російські депутати скасували візит у США на сніданок з Трампом

Візит мав відбутися для участі у "молитовному сніданку", який відбувається у Вашингтоні щорічно з 1950-х років.

Держдума РФ. Ілюстрація:tvc.ru

Голови комітетів Думи РФ з бюджету і податків, фінансового ринку і освіти і науки скасували свій візит до США на "молитовний сніданок" після публікації американським Мінфіном "кремлівськоЇ доповіді". Про це повідомляє російське агентство Интерфакс, зазначають Патріоти України.

Андрій Макаров, Анатолій Аксаков і В'ячеслав Ніконов відмовилися від запрошення колег з Конгресу. Свій візит в країну в поточній ситуації парламентарії визнали "неправильним".

За словами Аксакова, на Національний молитовний сніданок за участю президента США Дональда Трампа він збирався летіти заради переговорів.

Після опублікованих списків, які містять імена міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, спікера Держдуми В'ячеслава Володіна та інших політичних діячів, "обставини для переговорів невідповідні", підкреслив голова комітету Держдуми з фінансового ринку. Крім того все, що відбувається викликає у нього подив.

Як відомо, Молитовний сніданок проходить в США щорічно. У заході, який проводять у Вашингтоні з 1950-х років, беруть участь президент країни і понад три тисячі запрошених осіб.

"Має бути вдячним Раді": Астролог розповів, що Зеленського врятували від "сатанинського дня" для інавгурації

неділя, 19 травень 2019, 13:59

Якщо 20 травня рівно о 10:05 Володимир Зеленський підніме булаву - це взагалі буде блискучий час. Верховна Рада України обрала сприятливу дату для інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського - 20 травня. Про це в інтерв'ю розпові...

ЗСУ озброять модернізовані протитанкові ракетні комплекси «Штурм-С» вітчизняними далекобійними ПТКР «Бар'єр-В»

неділя, 19 травень 2019, 11:06

Модернізовані наземні мобільні протитанкові комплекси «Штурм-С» ЗСУ будуть оснащені далекобійною протитанковою керованою ракетою «Бар'єр-В» виробництва ДККБ «Луч». Про це повідомив директор інформаційного агентства Defense Express Сергій Згурець, зазна...