Вони образилися: Через "кремлівську доповідь" російські депутати скасували візит у США на сніданок з Трампом

Візит мав відбутися для участі у "молитовному сніданку", який відбувається у Вашингтоні щорічно з 1950-х років.

Держдума РФ. Ілюстрація:tvc.ru

Голови комітетів Думи РФ з бюджету і податків, фінансового ринку і освіти і науки скасували свій візит до США на "молитовний сніданок" після публікації американським Мінфіном "кремлівськоЇ доповіді". Про це повідомляє російське агентство Интерфакс, зазначають Патріоти України.

Андрій Макаров, Анатолій Аксаков і В'ячеслав Ніконов відмовилися від запрошення колег з Конгресу. Свій візит в країну в поточній ситуації парламентарії визнали "неправильним".

За словами Аксакова, на Національний молитовний сніданок за участю президента США Дональда Трампа він збирався летіти заради переговорів.

Після опублікованих списків, які містять імена міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, спікера Держдуми В'ячеслава Володіна та інших політичних діячів, "обставини для переговорів невідповідні", підкреслив голова комітету Держдуми з фінансового ринку. Крім того все, що відбувається викликає у нього подив.

Як відомо, Молитовний сніданок проходить в США щорічно. У заході, який проводять у Вашингтоні з 1950-х років, беруть участь президент країни і понад три тисячі запрошених осіб.

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...

Таємниця Антарктиди: На покинутій військовій базі можуть бути літаки

вівторок, 19 березень 2019, 23:49

На початку року з'явилася інформація, що район аномалії збігається з місцем висадки американської військової експедиції кінця 40-х років під назвою «Великий Стрибок». На покинутій антарктичній військовій базі можуть бути літаки, вважають австралійські ...