Вони образилися: Через "кремлівську доповідь" російські депутати скасували візит у США на сніданок з Трампом

Візит мав відбутися для участі у "молитовному сніданку", який відбувається у Вашингтоні щорічно з 1950-х років.

Держдума РФ. Ілюстрація:tvc.ru

Голови комітетів Думи РФ з бюджету і податків, фінансового ринку і освіти і науки скасували свій візит до США на "молитовний сніданок" після публікації американським Мінфіном "кремлівськоЇ доповіді". Про це повідомляє російське агентство Интерфакс, зазначають Патріоти України.

Андрій Макаров, Анатолій Аксаков і В'ячеслав Ніконов відмовилися від запрошення колег з Конгресу. Свій візит в країну в поточній ситуації парламентарії визнали "неправильним".

За словами Аксакова, на Національний молитовний сніданок за участю президента США Дональда Трампа він збирався летіти заради переговорів.

Після опублікованих списків, які містять імена міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, спікера Держдуми В'ячеслава Володіна та інших політичних діячів, "обставини для переговорів невідповідні", підкреслив голова комітету Держдуми з фінансового ринку. Крім того все, що відбувається викликає у нього подив.

Як відомо, Молитовний сніданок проходить в США щорічно. У заході, який проводять у Вашингтоні з 1950-х років, беруть участь президент країни і понад три тисячі запрошених осіб.

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...

"Білоруські компанії постачають власну продукцію бойовикам ОРДЛО під виглядом "гуманітарної допомоги" з РФ", - Снєгирьов

неділя, 17 листопад 2019, 14:45

Варто зазначити, що за оцінками експертів, до 30% товарів народного вжитку в окупованих районах Луганської і Донецької областей – білоруські. Вп'яте за останні тижні вантажні автомобілі з написом "Гуманітарна допомога з Російської Федерації" прибули в ...