Вони ж в нас "найбідніші": Нардепам підняли компенсацію за оренду житла

Розмір щомісячної грошової компенсації депутатам для оренди або найму готельного номера збільшиться тепер до 650 гривень на добу.
На себе нардепам грошей не шкода. І голосувати не лінь. Фото: Bigmir.net.

Регламентний комітет погодився збільшити розмір компенсації народним депутатам за оренду житла з 460 до 650 гривень на добу, оскільки протягом останніх трьох років зросли комунальні тарифи і мінімальна зарплата. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Розмір щомісячної грошової компенсації депутатам для оренди або найму готельного номера збільшиться тепер до 650 гривень на добу, йдеться в рішенні комітету Ради з питань регламенту і організації роботи парламенту.
Комітет 14 липня розглянув листи в. о. керівника апарату Ради Петра Боднара і з'ясував, що компенсація вартості оренди житла здійснюється, виходячи з вартості одномісного однокімнатного номеру готелю «Київ» з розрахунку 460 гривень на добу, який був актуальний більше трьох років тому.

З моменту затвердження такого розміру компенсації зросли комунальні тарифи і розмір мінімальної заробітної плати. За розрахунками апарату Ради, на даний момент середня вартість номера складає близько 650 гривень на добу. В результаті регламентний комітет погодився з пропозицією апарату ВР збільшити розмір компенсації депутатам за оренду житла з 460 до 650 гривень на добу. Комітет також дозволив апарату встановити з 3 липня розмір витрат на забезпечення відряджень помічників-консультантів депутатів в сумі 400 гривень в місяць.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...