Ворожий Су-27: У ВМС ЗСУ показали, як під час навчань над українськими кораблями пролетів російський винищувач (фото, відео)

Навчання "Козацька воля-2018" проходили на острові Тендрівська коса.

Фото:Facebook

ВМС ЗСУ показали відео прольоту російського винищувача Су-27 біля українських кораблів під час виконання ними завдань в ході стратегічних командно-штабних навчань "Козацька воля - 2018". Відповідний запис Військово-морські сили Збройних сил України опублікували на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

Черговий етап практичних дій підрозділів десантно-штурмової військ Збройних Сил України на цей раз проходив в досить цікавому і незвичайному місці - острові Тендрівська коса.

До відпрацювання одного з тактичних епізодів в рамках стратегічних командно-штабних навчань "Козацька воля - 2018" залучалися літаки штурмової і військово-транспортної авіації Повітряних Сил, підрозділи армійської авіації Сухопутних військ, Військово-Морські Сили і безпосередньо Десантно-штурмові війська.

Контролювали хід проведення навчально-бойової десантної операції начальник Генерального штабу - Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко і командувач десантно-штурмової військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,