ТОВ "Грааль" свідомо доводила цей об'єкт культурної спадщини до стану руйнування, а зараз спеціально трощить перекриття та несучі конструкції (зафіксовано Єскіною на світлинах, наведених нижче), щоб довести, що пам'ятка вже не підлягає реставрації та не має жодної цінності.
"Раніше мною було спрямовано низку заяв до правоохоронних органів з вимогою порушити кримінальне провадження за фактом свідомого знищення об'єкта культурної спадщини, а також до Міністра культури і Київського міського голови", - повідомляє активістка. Вона закликала: "Друзі, приходьте 30.08.16 о 14.00 на комісію по культурі (Хрещатик, 36, 4 поверх, кулуари), щоб протистояти прийняттю незаконного рішення на користь забудовника!"
Довідка. Зазначений будинок є пам'яткою місцевого значення, становить величезну цінність як приклад ранньої забудови вулиці Грушевського поблизу вулиці Хрещатик, яка майже не зберіглася, містить унікальний внутрішній дворик. Завдяки системі сходів будинок є своєрідною поєднувальною ланкою між вулицями Грушевського та Хрещатиком і горою, на якій стоїть колишній Інститут шляхетних дівчат.
Також цей будинок є прикладом багатоетапної дореволюційної забудови Києва: проект належить відомому київському архітектору В. Ніколаєву, але у формуванні сучасного об'єму будинку брали участь і інші київські архітектори - О. Шварценберг та С. Рикачов. Зазначена пам'ятка є останньою будівлею в садибі відомих київських підприємців Бонадурерів, які були підданими Швейцарії.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...