"Врятував від ведмедя": Політолог назвав спадкоємця Путіна на посту президента РФ

Саме Олексій Дюмін керував всією операцією по анексії Криму в 2014 році, тому він і користується найбільшою довірою у Путіна.

Олексій Дюмін. Фото: mirnov.ru.

Наступним президентом Росії після Володимира Путіна може стати його колишній охоронець, а нині губернатор Тульської області Олексій Дюмін, який також керував операцією по анексії Криму. Про це в інтерв'ю Дмитру Гордону розповів російський політолог і публіцист Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України.

"За витоками з Кремля, піде на президентські вибори (у 2018 році. - Ред.) не Путін. Такий варіант дійсно обговорюється. Але приймачем буде не Медведєв (прем'єр-міністр РФ. - Ред.), а Олексій Дюмін. Саме він вважається пріоритетним кандидатом. Колишній охоронець Путіна.. зараз працює губернатором Тульської області", - наголосив Бєлковський.

За його словами, саме Дюмін керував всією операцією по анексії Криму в 2014 році, тому він і користується найбільшою довірою у Путіна. "Він проявив себе як хороший менеджер, а не просто охоронець. Він генерал-лейтинант. Йому зараз 44 роки, він кандидат політичних наук. Дисертацію він захистив по взаємодії країн у "великій вісімці". Тоді вона ще існувала (наразі в об'єднанні залишилося сім країн, РФ була виключена після анексії Криму. - Ред.)", - зазначив політолог. Також, Бєлковський розповів, що колись Дюмін нібито врятував Путіна від ведмедя на Далекому Сході.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...