"Врятував від ведмедя": Політолог назвав спадкоємця Путіна на посту президента РФ

Саме Олексій Дюмін керував всією операцією по анексії Криму в 2014 році, тому він і користується найбільшою довірою у Путіна.

Олексій Дюмін. Фото: mirnov.ru.

Наступним президентом Росії після Володимира Путіна може стати його колишній охоронець, а нині губернатор Тульської області Олексій Дюмін, який також керував операцією по анексії Криму. Про це в інтерв'ю Дмитру Гордону розповів російський політолог і публіцист Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України.

"За витоками з Кремля, піде на президентські вибори (у 2018 році. - Ред.) не Путін. Такий варіант дійсно обговорюється. Але приймачем буде не Медведєв (прем'єр-міністр РФ. - Ред.), а Олексій Дюмін. Саме він вважається пріоритетним кандидатом. Колишній охоронець Путіна.. зараз працює губернатором Тульської області", - наголосив Бєлковський.

За його словами, саме Дюмін керував всією операцією по анексії Криму в 2014 році, тому він і користується найбільшою довірою у Путіна. "Він проявив себе як хороший менеджер, а не просто охоронець. Він генерал-лейтинант. Йому зараз 44 роки, він кандидат політичних наук. Дисертацію він захистив по взаємодії країн у "великій вісімці". Тоді вона ще існувала (наразі в об'єднанні залишилося сім країн, РФ була виключена після анексії Криму. - Ред.)", - зазначив політолог. Також, Бєлковський розповів, що колись Дюмін нібито врятував Путіна від ведмедя на Далекому Сході.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...