Втрати путінських "інтернаціоналістів": У Сирії збили черговий російський літак - ЗМІ

Ні про техніку, ні про долю екіпажу поки що даних немає.

Ілюстрація:noteru.comУ Сирії знищили ще один російський літак. Про це повідомляє Telegram-канал WarJournal, що відслідковує повідомлення ісламістів, інформують Патріоти України.

Інформації про те, що сталося, вкрай мало. Відомо, що терористи знищили літак сил сирійського диктатора Башара Асада в районі міста Абу-Кемаля, де останнім часом точаться запеклі бої. Ні про техніку, ні про долю екіпажу поки даних немає.

Однак, з огляду на те, що саме РФ надає асадовським воякам підтримку з повітря, збитий був, швидше за все, саме російський літак.

Хіти тижня. "Дичь и маразм!": На що перетворилося хвалене дітище "регіоналів" під окупованим Донецьком, - Казанський (фото)

субота, 16 грудень 2017, 4:00

У 2011 році в районі Ясинуватської розвилки під Донецьком був побудований великий оптовий ринок "Господар". "До постройки "Господаря" оптовая торговля велась на грязных, неблагоустроенных рынках, стихийно возникших еще в 1990-х. В основном – в Горловке...

"Словаки здатні зробити суп із чобота і буде смачно": Як живеться українці в самому серці Європи

субота, 16 грудень 2017, 0:30

Словаччина, як будь-яка інша слов'янська країна, зручна через легкість вивчення мови, близькість до України і схожість менталітету її жителів із нашим. Людмила Масляєва вже три роки живе в Братиславі. Через вигідне географічне розташування це дозволяє ...