Втрати путінських "інтернаціоналістів": У Сирії збили черговий російський літак - ЗМІ

Ні про техніку, ні про долю екіпажу поки що даних немає.

Ілюстрація:noteru.comУ Сирії знищили ще один російський літак. Про це повідомляє Telegram-канал WarJournal, що відслідковує повідомлення ісламістів, інформують Патріоти України.

Інформації про те, що сталося, вкрай мало. Відомо, що терористи знищили літак сил сирійського диктатора Башара Асада в районі міста Абу-Кемаля, де останнім часом точаться запеклі бої. Ні про техніку, ні про долю екіпажу поки даних немає.

Однак, з огляду на те, що саме РФ надає асадовським воякам підтримку з повітря, збитий був, швидше за все, саме російський літак.

Війна триватиме недовго: З'явився прогноз, коли Донбас та Крим повернуться до складу України

понеділок, 20 серпень 2018, 18:30

Астропсихолог вважає, що зміни влади в Російській Федерації чекати залишилося не так вже й довго - близько двох років. Через роки два в Росії до влади прийде адекватна людина. Саме вона зможе змінити ситуацію, що склалася після російської агресії в Укр...

Хіти тижня. Електромагнітна аномалія: Фізики натрапили на нову загадку піраміди Хеопса

понеділок, 20 серпень 2018, 16:30

Піраміда Хеопса побудована так, немов її творці хотіли, щоб у мертвих був найкращий прийом FM-радіо. Однак, не ясно, чи знали древні єгиптяни про чудесні властивості створених ними будівель. Теоретичне дослідження групи фізиків із Санкт-Петербурга пока...