"Вусатий дядько з дружиною, інтелігентні чудові люди": Відомий музикант розповів, як служив у армії під керівництвом Дудаєва (відео)

Джохар Дудаєв оселився по сусідству в Будинку офіцерів, але сам Лебединський до певного моменту нічого не знав про високу посаду нового сусіда.

Джохар Дудаєв. Фото: соцмережі.

Російський музикант, співак, композитор Олексій Лебединський, який більш відомий під сценічним ім'ям Професор Лебединський, в інтерв'ю "Апострофу" розповів про службу в армії разом з відомим чеченським політичним діячем Джохаром Дудаєвим, передають Патріоти України.

Майбутній музикант служив в місті Тарту (нинішня Естонія), коли його командиром дивізії був призначений Джохар Дудаєв. За словами Лебединського, Джохар Дудаєв оселився по сусідству в Будинку офіцерів, але сам Лебединський не знав про високу посаду нового сусіда.

"Просто приїхав якийсь вусатий дядько з дружиною, цілком інтелігентні чудові люди, вони у мене брали кожен день плитку, готували то супчик, то картоплю смажили. І ми просто спілкувалися. І раптом дзвонить наш начальник і каже: "Так, швидко, шикування". Ми швидко на плац. І нам представляють нового командира дивізії. "Це новий командир дивізії, полковник Дудаєв". Він нам запам'ятався дуже хорошою людиною", - розповів Лебединський.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...