Вже тринадцятий: У Росії обвалився черговий міст (фото, відео)

Підтоплення й обвалення частини моста сталося через підвищення рівня води в руслі річки.

В Адлерському районі російського міста Сочі 14 листопада частково обвалився автомобільний міст через річку Чахцуцир у селі Нижня Шилівка, передають Патріоти України.

Як повідомив керівник департаменту транспорту і дорожнього господарства Юрій Усачов в коментарі ТАСС, жертв і постраждалих у результаті події немає. "Там є альтернативні шляхи об'їзду, можна під'їхати і з одного, і з іншого боку", – уточнив він, додавши, що міст розташований на дорозі, що веде до конкретного поселення.

В управлінні ДАІ у Краснодарському краю пояснили, що підтоплення й обвалення частини моста сталося через підвищення рівня води в руслі річки. За словами джерела в місцевих структурах влади, ця дорога з'єднує села, що входять до складу Сочі. Обвалилася ліва тротуарна частина, коли вода підмила опори.

За даними видання "Ефкате", в ліквідації наслідків події були задіяні понад 30 фахівців і 12 одиниць техніки. Через міст було організовано реверсивний рух для легкових авто. У мережі зазначили, що це вже тринадцятий міст у Росії, що обвалився буквально протягом місяця.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.