Скрепам не щастить: На лайнері, який мав відправитися з Сочі в окупований Крим, сталася пожежа

До цього лайнер мав відправитися на захоплені території ще 29 квітня, однак тоді круїз відклали через технічні проблеми і перенесли на 6 травня. Тепер через пожежу круїз знову довелося відкласти.

Ілюстрація:sdelanounas.ru

У Росії круїзний лайнер "Князь Володимир", який мав здійснити рейс з Сочі в окупований Крим, загорівся. Відтак його рейси у черговий раз відклали. Про це повідомляють РИА Новости, інформують Патріоти України.

Пожежа трапилася в ніч на неділю, 6 травня, тоді, коли корабель перебував у Сочі. Загорівся дизель-генератор. У момент загорання на його борту перебували лише члени екіпажу. Саме їх і довелося евакуювати – 243 особи.

Відтак рейс з Сочі в окупований Крим – Ялту та Севастополь, довелося вкотре відкласти. До цього лайнер мав відправитися на захоплені території ще 29 квітня, однак тоді круїз відклали через технічні проблеми і перенесли на 6 травня. Тепер через пожежу круїз знову довелося відкласти.

Варто нагадати, що лайнер "Князь Володимир" у 2017 році здійснив 18 рейсів до окупованого Криму. За це він навіть потрапив до бази "Миротворця".

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих