"Взяв камінь, а потім зверху кинув їй на голову": Нападник на дитину у Запоріжжі розповів, як добивав її (відео)

За словами зловмисника, він вирішив зімітувати зґвалтування, а потім добити дитину, тому що злякався, що вона його впізнає.

29-річний чоловік жорстоко вбив дівчинку. Фото: скріншот з відео.

Шокуючі свідчення нападника на 12-річну дівчинку на Запоріжжі, який хотів, але не зміг її зґвалтувати, оприлюднила поліція. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на відео на сторінці ГУ Нацполіції у "Фейсбуці".

Чоловік, що працює на будівництві поруч із клубом верхової їзди у селі Верхня Хортиця під Запоріжжям, яку відвідувала дванадцятирічна Єва, побачив дівчинку, коли та, начебто, шукала своїх подруг в районі пасовища.

"Вона почала спускатися, я пішов поруч із нею, підтримував її спочатку за руку, аби вона не впала. Потім… взяв її за попку. Думав, що потім, якщо… Просто я не можу нікого мати (в сенсі статевих стосунків - ред.), тому що в мене проблеми. Я ж її за руку тримав, вона почала вириватися, вирвалася, зробила три кроки і впала, вдарилася головою", - розповів 29-річний затриманий свою версію того, що відбулося.

Після цього, за словами зловмисника, він вирішив зімітувати зґвалтування, а потім добити дитину, тому що злякався, що вона його впізнає. "Підтягнув її до дерева, не знав на той момент, що робити. Думав зімітую, що її хтось хотів зґвалтувати… я одну штанину з неї зняв… Потім повертаю голову, а там камінь у крові лежить, і в неї з голови кров тече. Взяв цей камінь… спочатку на нього дивився. А потім зверху кинув їй на голову його", - повідомив чоловік.

НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...