"За десятую часть потерь от санкций можно было купить Крым, а на сдачу построить золотую статую Януковича", - офіцер ЗСУ

Коли росіяни окупували Донбас та розпочали війну в Сирії, вони навіть не думали, наскільки збитковою для них буде ця справа.

В Путіна усе пішло не так, як він розраховував. Фото: АР.

Росія зазнала колосальних фінансових втрат через військові дії в Україні та Сирії. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook офіцер ЗСУ Кирило Данильченко, передають Патріоти України.

"Нужно миллиард долларов и 2 года, говорили они. Не смешите наши Искандеры, говорили они. Минус газ, топливные сборки для АЭС, сотрудничество в сфере ВПК, россияне вынуждены продавать корабли в Индию, потому что не могут достроить их без украинских двигателей, туризм, пробил дно, транзит, теперь айти и медиа-рынок. Там ведь не только Яндекс или котики в ВК там ТНТ, РЕН-ТВ, там миллионы тонн нефти за игры от "Мыла", - написав він.

Данильченко додав, що занепад відбувається на тлі двох війн і низької ціни на вуглеводні. "Поверьте, за поребриком полыхает ярче, чем в скважинах Кувейта. За десятую часть потерь от санкций можно было купить Крым, а на сдачу построить золотую статую Януковича в полный рост двумя ногами по обе стороны Керченского пролива, передающего золотые ключи от него. Но решили грабить на пожаре и убивать нас? Решили не идти на приднестровский вариант, а отмели заводы и шахты в ОРДЛО весной? Жрите, теперь, с*ки", - написав він.


РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...